Viin läbi grupiteraapiat ja ka personaalset nõustamist.

Grupiteraapiates kasutan tantsuteraapiat, šamanistlikke praktikaid, saunatseremooniaid, sügavat kuulamist, jutusauaringi ja veel mõningaid teadlike kogukondade sotsiaalsete tehnoloogiate valdkonda kuuluvaid tööriistu.

Individuaalvastuvõttudel olen Sinu jaoks kohal, olemas, vaatan ja kuulan Sind, kui tervikut. Kuidas Sa liigud, magad, sööd, jood, mõtled, tunned....ja püüame Sinuga koos leida lahenduse Sind vaevavale teemale. Minu käsitööoskuste hulka kuuluvad aroomteraapia ja -massaaž, refleksoloogia, homöopaatia, reiki, seksuaalnõustamine nii individuaalselt kui paaridele, kogukohamassaaž, mille juurde võivad vajadusel kuuluda ka yoni, lingami ja anuse tervendamine ja midagi, mis mulle sündides on kaasa antud....on see, siis head käed, selgelt teadmine, intuitsioon....Tunnen, et armastan ja hoolin.

Võid tulla minu juurde massaaži ka lihtsalt sellepärast, et Su keha vajab puudutamist, hellust, hoitust, lõdvestumist. Meel rahustamist, hingekeeled helisemist. Nii lihtne see ongi!

Terapeudi kutse juurde jõudsin ligi kakskümmend aastat tagasi läbi oma laste. Juba lapseootele jäädes, sain aru, et tuleb ennast asjadega põhjalikumalt kurssi viia, kui soovin loomulikku sünnitust, vette sünnitust, kodusünnitust, et mis mind kõige paremini toetab sel teel. Mis mu lapsed terved hoiab, mis on pehmeim viis nende tervendamiseks. Kuidas hoida harmoonilist õhkkonda enda sees ja ümber:)