Tantratants on segu vabastavast, ekstaatilisest tantsust läbipõimitud erinevate energeetiliste, tantristlike ja joogalike  harjutuste- praktikatega. Tantratantsu sündmus annab suurepärase võimaluse tundma õppida nii iseennast kui kaaslasi, elada välja kehasse ja hinge kogutud pinged ning tunda ennast tõeliselt vabalt, armastuses ja hoitult.

Ühendame kaks head asja, tantsu ja tantra. Alustame tantsuga, läbi mille tuleme iseendale lähemale, kohale, tasakaalustub grupi energia. Tantsime endid elusaks, soojaks ja laseme minna sellel, mis meid enam ei teeni. Sündmuse teises pooles teeme erinevaid ülendavaid ja energiaid liikuma  panevaid tantsristlikke harjutusi nii personaalselt, paaris, kui ka grupiharjutustena.

Kirg ja armastus on meid siia ilma toonud. Pühitseme kirge ja oma seksuaalset olemust. Teeme nii individuaalseid-, paaris-, kui grupiharjutusi, et otsa vaadata ja luua tugevam kontakt oma seksuaalse olemusega. Seda tunnistada, oluliseks, ilusaks ja pühaks pidada. Teeme kehateadlikkust ja tundlikkust suurendavaid harjutusi, mis aitavad äratada või veel tundlikumaks muuta oma orgastilist keha, olemust. See on ilus, vajalik ja loomulik töö iseendaga, et meil ei oleks tabusid ja pimedaid nurki seal, kus võiksid õitseda kergus ja vabadus. Selline töö endaga suurendab meie karismat, annab jõudu ja suurendab vitaalsust. Rõõm elususest:)

Tantratants toimub kord kuus Tallinnas TAIJI klubis, Pärnu mnt 102-E, 2. korrusel. Tantratantsude kohta Tartus jägi palun infot.

Sündmuse kestvus ca 4 tundi. Eelnev kogemus ei ole vajalik. Ühineda võib meiega olenemata soost ja vanusest alates 18+. Tulla võib üksi, paarina või kogu sõpruskonnaga.  Kanna palun mõnusaid õhku läbilaskvaid riideid, millega on hea tantsida ja maas püherdada, tantsime ja mediteerime paljajalu.

Ruumi hoiame Margus Sarmetiga. Vaata lähemalt ja registreeru: www.tantratants.ee