Ma armastan sauna. Saun on elustiil. Ma olen sauna usku.

Saunas saavad kokku kivide tarkus, tule soojus, vee pehmus ja kuuma õhu tervendus, taimede maagia. Saun on tõeline looduse ime. Elu kingitus, kus kõik elemendid tantsivad koos, harmooniliselt. Igaühel oma roll, koht ja kutsumus. Tegemist on hingelise ja ihulise puhastustseremoonia läbiviimise paigaga. Saun rahustab meelt ja korrastab mõtted. Saunad on traditsiooniliselt näinud laste sündimisi ja surnumõskmisi, raskest tööst väsinud lihaste ja liigeste tasumisi, aga ka lusti, rõõmu, laulu ja palveid. Nii ommm...

Kutsun teid endaga sauna. Viin läbi saunarituaale, tseremooniad, vihtlemist ja pesemist. Kui teil on endal saun, siis võite mind külla kutsuda, kas niisama  mõnulema või saunaõhtut läbi viima:) Kui endal sauna pole, siis leiame sobiva, kus puhastuda või ehitame ise higitelgi looduskaunisse kohta!

Aitäh saunavaimud mind sellele teele juhatamast!

Sauna maagia. Mõningad rituaalid.


Kahe vihaga vihtlemine

Rituaal, mis annab tiivad! Vihtlemine nii individuaalselt, kui paarile.

Jumalannade haarem

Kaunite rindade saladus. Rituaal ainult naistele. Rindade enesemassaaž ja hooldus.

„Puudutuse Kunst“. Armastuse rituaal paaridele

Kuidas tuua romantikat ja natuke maagiat oma igapäevaellu, kuidas suhet värskena hoida. Õpime, kuidas teineteist puudutada, masseerida.

Saunaöö maagia

Saunaöö keskööl.Kõiki meeli ergutav, mänguline, keha- ja hingepaitav rituaal. Puudutamine ja puudutatud saamine. Ilu, rõõm ja nauding. Sobib, nii paaris ja üksi tulijatele, nii naistele, kui meestele.