Jaanuar

Retriit naistele Läänemaal!

Aeg:  R 24.- P 26. jaanuar

Koht: Läänemaa

fb: Elu puudutus

Registreerumine ja info: elutantsija@gmail.com
Kohtumised on seotud aastaaegadega ja toimuvad veel: 3.- 5. aprill , 26.- 28. juuni, 2.- 4. oktoober
Parim on osa võtta kogu tsüklist, aga võib osaleda ka eraldi moodulitel!
Ajurveeda iidsed tarkused. Šamanistlik maalähedane hingestatus. Aastaajad ja naise elutsüklid. Retriidil tähistame rituaalselt naiseks olemist kogu selle spektris, kevade voolamise, suve õitsemise, sügise tormi ja talve vaikusega. Oodatud on naised sõltumata east, noored neiud, emad ja vanaemad. Mida rohkem erinevas vanuses naisi, seda sügavam sidusus, ühendus ja jagamine sünnib. Kuulame, jagame, tantsime, puudutame, teeme süüa, vaatame, saunatame, teeme riituseid, õlitame:)

Yonimuna maagia

Aeg: K 29.01, 11.03, 13.05 või 10.06 kell 17.30- 22

Koht: Stuudio Elutants, Wismari 32a- 4, Tallinn

fb: Yonimuna maagia

Praktiline õpituba naistele! Räägime Yonimuna olemusest, kasutamisest, laadimisest, puhastamisest. Teeme praktilisi harjutusi, õpime Yonimuna kasutama. Saad endale kohtumiselt kaasa täitsa oma muna ja kõik selle juurde kuuluva:) Munad on valmistatud Eestis ja täitsa meie oma Maarjamaa imelisest kivist! Täpsem info kursusel osalejatele :) Ring on väike, kuni kuus naist, et hoida intiimsust! Küllusevahetus 108€.
Registreerumine ja info: elutantsija@gmail.com


Veebruar

Tantratants

Aeg: R 7.02. kell 19- 23

Koht: Taiji stuudio, Pärnu mnt 102, E korpus II korrus, Tallinn

fb: Tantratants

Nagu ikka, tantsime ennast hingetuks, kohtume heade sõprade ja mõttekaaslastega ning teeme mõnusa komplekti tantristlikke harjutusi nii individuaalselt, paaris kui grupis.
Kui tahad iseendaga kontakti saada, tunda ja tunnetada oma keha ja loomust ning ennast vabalt ja piiranguteta väljendada, oled leidnud just õige koha.
Väljendusvabadus, kontakt enda sügavama seksuaalsusega ja julgus vaadata endale silma ning julgus öelda nii Ei kui ka JAH, on just see mida me Tantratansul praktiseerime. Teeme seda kõike turvaliselt hoitud ruumis ja juhendatult. See on Sinu võimalus kasvada, loomaks endale harmoonilist ja õnnelikku elu.
Osaluspanus 20eur, paarile 35eur, mis sisaldab ka kergeid näkse ja teed. Palun registreeri ennast www.tantratants.ee, et teaksime Sinuga arvestada!


Naiste seksuaalsus. Yoni- massaaži lühikursus Tallinnas!

Aeg: L 8. veebruar kell 10- 20

Koht: Stuudio Elutants, Wismari 32a- 4, Tallinn

fb: Yoni saladused

Juhendab Kristina Paškevicius
Registreerumine ja info: elutantsija@gmail.com
Naiseks olemise müsteerium! Naistel on vajalik enda kohta rohkem ja sügavamalt teada saada, ennast paremini tundma õppida ja võtta vastutus oma seksuaalsuse ning naudingute eest.
Meestel on hea teada, kuidas naised toimivad, kuidas neid paremini mõista, hoida, äratada, väestada ning olla meisterlikum partner.
Kursuse kavas teooria ja praktika. Kohtumisel tuleb juttu naiste eesnäärmest (G-punkt), orgasmidest ja naiste ejakulatsioonist. Õpime ja praktiseerime rinnamassaaži, Yoni massaaži, partneri kuulamist ja tunnetamist. Kõik praktikad toimuvad paariliste vahel.


Meeste seksuaalsus. Lingam- massaaž lühikursus Tallinnas!

Aeg: P 9. veebruar, kell 10- 20

Koht: Stuudio Elutants, Wismari 32a- 4, Tallinn

fb: Lingami massaaž

Juhendab Steve Kokker.
Registreerumine ja info: elutantsija@gmail.com
Sellel kursusel on võimalus praktiseerida tervet keha hõlmavat lingam-massaaži. Õpime avama energeetilisi väravaid ja punkte taoilstlikust traditsioonist, mida iidsetel aegadel kasutati keha tervendamiseks ning taevalike orgasmide kogemiseks.
Lühikursusel on ka teooria osa, kuid põhirõhk on praktikal - harjutamise käigus õpime, mida tähendab partneri jaoks kohal olla ning teadlik ja armastusega puudutamine.

Saunaöö maagia

Aeg: R 14.02. kell 21- 01

Koht: Viimsi SPA18+, Randvere tee 11, Viimsi

fb: Saunaöö maagia

“Saunaöö maagia” on Viimsi SPA18+ imeliselt kaunis ja luksuslikus saunakompleksis toimuv pidude sari, iga kuu teisel reedel. Mina hoian seal Saunaemandana ruumi, viin läbi ainult selle öö jaoks spetsiaalselt välja töötatud öiseid Spa rituaale Türgi hamamis! Soe seesamiõli voolab jõena, keha ja meel lõdvestuvad. Soojus paitab. Üllatusesinejad, tervitusjoogid. 
Ootame teid:
14. veebr. Sõbrapäeva eri- “Õhus on armastust!"
13. märts Naistepäeva eri- “Daamide öö"
10. aprill “Kevad südames!"
8. mai Hooaja lõpupidu “Suve värvid!"


Eesnäärme- ja anaalmassaaži lühikursus Tallinnas!

Aeg: P 16. veebruar kell 10.00- 20.00

Koht: Stuudio Elutants, Wismari 32a- 4, Tallinn

fb: Sukeldumine sisekosmosesse!

Juhendab Steve Kokker. Registreerumine ja info: elutantsija@gmail.com Päeva jooksul õpime kahte anaalmassaaži- tehnikat. Eesnäärme massaaži meestele ning massaaži nii naistele kui meestele, mille eesmärgiks on pingetest vabanemine ning sügavate naudingute ja meeliülendavate orgasmide esilekutsumine. Õpime, kuidas eesnäärmele hoidvalt ja armastusega läheneda ning selle stimuleerimise tehnikaid. Siia osa juurde kuulub ka teoreetiline materjal. Tutvume kõigepealt anaalmassaaži baasteadmistega. Õpime tehnikaid, kuidas vaagnapiirkonda vabastada ja lõdvestada.