Oktoober

Tantratants

Aeg: 15. oktoober kell 19- 23

Koht: Taiji klubi, Tallinn

fb: Tantratants

Tanatratants on segu ekstaatilisest tantsust läbipõimitult erinevate tantristlikke, joogilike ja šamanistlikke harjutuste ja praktikatega. Eelnev kogemus ei ole vajalik. Ühine meiega olenemata soost ja vanusest. Tule üksi, koos partneriga või kogu sõpruskonnaga.
Osaluspanus 20eur, paarile 35eur, kohapeal sularahas
Registreeri ennast kindlasti allpool, et teaksime Sinuga arvestada, kohtade arv on piiratud!
Registeeri ennast kindlasti kodulehel www.tantratants.ee et teaksime Sinuga arvestada!
Loome ühiselt ja armastuses!
Teekonnal saadavad Margus Sarmet ja Kristina Paškevicius


Üleminek

Aeg: 24.10, 28.11, kaduneljapäeva suitsusaun 30.12, 30.01, 27.02, 27.03, 24.04, 22.05 ja täiskuuretriit ja higitelgi tseremoonia 13.- 14. 06.

Koht: Tallinn, Lõuna- Eesti

fb: Üleminek

Tere kallid naised! Kutsun teid üleminekuperioodi läbimineku rännakule, mis kestab üheksa kuud. Sama ring naisi kohtub kuus korra, pühapäeviti ning rännaku lõpetame kahepäevase retriidiga looduses, kus tähistame elu, naiseks olemist, väge. 

Heidame üheksa kuu jooksul valgust sellele natuke müstilisele, hirmutavale, segasele ja saladuselooriga kaetud eluperioodile oma elus. Mis on üleminekuperiood ehk premenopaus ehk klimakteerium? Mis on menopaus?

Üleminekuperiood kestab kaks kuni kaksteist aastat enne, kui kuupuhastus lõpeb. Menopaus algab aasta peale viimast kuupuhastust. Üleminekuperioodil võime tunda kõige rohkem segadust, muutusi, sümptomeid, sest keha seadistab ennast ümber uueks eluperioodiks. Kellelgi kulgeb see pehmemalt, kellelgi raskemalt, aga suur muutus on see iga naise elus igal juhul, nii füüsilises, vaimses kui energeetilises plaanis.

Oodatud on naised 40+. Kõik, kes tunnevad, et vajavad selgust, tuge, ühendust, ära kuulamist, jagamist, puudutamist ja puudutatud saamist.

Kuidas ära tunda, et oled üleminekus? Mõnikord sa lihtsalt tead, et see aeg on käes, aga mingeid erilisi sümptomeid ei tunne, keha seadistab ennast tasapisi, aga võivad olla pikemad ja vererohkemad menstruatsioonid; väga lühikeseks muutunud tsükkel; öine ärkamine; öine higistamine; migreenidega peavalud; meeleolumuutused; kaalutõus; rindade tundlikkus, turse.

Oodatud on ka nooremad naised, kes kogevad varajast premenopausi  või küpsemad naised, kes on juba menopausis, aga ka naised, kes on jõudnud äkk- menopausi trauma või operatsiooni tagajärjel.

Avame ülemineku teemat, läheme sügavuti, teeme harjutusi, nii kehale, kui hingele, räägime toitumisest, liikumisest, toidulisandistest, seksuaalsusest, teeme yonimuna praktikaid ning kõigile kingituseks oma muna:)

Oma tarkusi tulevad lisaks minule jagama targad, väekad naised.

Läheme Eda Veeroja juurde Mooskasse kaduneljapäeva suitsusauna. Irje Karjus ehk Metsamoor räägib meile üleminekuperioodi taimedest, Elery Tammemägi teeb meile loengu homöopaatiast, Kuu Elina viib meid Teerändama ja siis veel mõned üllatused.

Rännaku lõpetame kahepäevase retriidiga looduses, kus teeme täiskuu higitelgi, et tähistada, rõõmustada ja õnnistada oma naiseks olemist ja uut, vägevat eluperioodi.

Osaleda saab ainult siis, kui võtad osa kogu programmist. Grupp on väike, et hoida intiimsust. Detailid koha ja kellaaegade kohta registreerumisel.

Registreerumine/info: elutantsija@gmail.com

Osalustasu 600€, makseinfo registreerunutele. Saab tasuda mitmes osas, arve alusel.


Yonimuna maagia

Aeg: Täpsustamisel

Koht: Stuudio Elutants, Tallinn

fb: Yonimuna maagia

Praktiline õpituba naistele! Räägime Yonimuna olemusest, kasutamisest, laadimisest, puhastamisest. Teeme praktilisi harjutusi, õpime Yonimuna kasutama. Saad endale kohtumiselt kaasa täitsa oma muna ja kõik selle juurde kuuluva:) Munad on valmistatud Eestis ja täitsa meie oma Maarjamaa imelisest kivist! Täpsem info kursusel osalejatele :) Ring on väike, kuni kuus naist, et hoida intiimsust. Küllusevahetus 122€. Registreerumine ja info: elutantsija@gmail.com